[ MENU DODATKOWE ]


Konferencje i wydarzenia

 
 

 

17.04.2018

XV Międzynarodowe Seminarium Studenckich Kół Naukowych „Środowisko – Zwierzę – Produkt” połączone z V Ogólnopolską Konferencją Doktorantów

ilustracja Wydział Biologii, Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, Koło Naukowe Biologów i Hodowców Zwierząt, Koło Naukowe Ochrony Środowiska oraz Rada Samorządu Doktorantów UP uprzejmie informują, że w dniu 17 kwietnia 2018 roku organizują XV Międzynarodowe Seminarium Studenckich Kół Naukowych.

więcej »

15.05.2018

III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „ERGONOMIA, BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY W PRAKTYCE”

ilustracja TEMATYKA KONFERENCJI * bezpieczeństwo i higiena pracy w rolnictwie i przemyśle rolno-spożywczym * innowacyjne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa pracy i ergonomii stanowisk pracy, * uwarunkowania prawne środowiska pracy, kompetencje miękkie specjalisty bhp

więcej »

15.05.2018

Ogólnopolska konferencja naukowa "Bezpieczeństwo zdrowotne w zglobalizowanym środowisku międzynarodowym

ilustracja Zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej pt.: „Bezpieczeństwo zdrowotne w zglobalizowanym środowisku międzynarodowym”, która odbędzie się w dniach 15-16 maja 2018 r. na Wydziale Politologii UMCS i w Centrum Transferu Wiedzy KUL.

więcej »

16.05.2018

Konferencja Naukowa „Współczesne problemy inżynierii produkcji. Przemysł Rolno-Spożywczy - Transport - Energia i Środowisko”

ilustracja Zakład Inżynierii Rolno-Spożywczej i Leśnej Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej, Katedra Energetyki i Środków Transportu Wydziału Inżynierii Produkcji Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz Polskie Towarzystwo Inżynierii i Techniki Przetwórstwa Spożywczego „SPOMASZ” zapraszają do udziału w Konferencji Naukowej.

więcej »

06.06.2018

III Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna pt. "Innowacje w geodezji i kartografii oraz gospodarce nieruchomościami"

ilustracja Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w III międzynarodowej konferencji naukowo-technicznej pt. „Innowacje w geodezji i kartografii oraz gospodarce nieruchomościami”, która odbędzie się w dniach 6-8 czerwca 2018 r. w Janowie Lubelskim nad Zalewem Janowskim.

więcej »

19.06.2018

III Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Ekologia człowieka”

Uprzejmie zapraszamy na III Międzynarodową Konferencję Naukową „Ekologia człowieka”, która odbędzie się w dniach 19-20.06.2018 roku w Lublinie na Uniwersytecie Przyrodniczym.

więcej »


ZAKOŃCZONE / ARCHIVE:

22.03.2018

Konferencja Sadownicza „Zagrożenia w polskim sadownictwie i sposoby ich łagodzenia”

ilustracja Zapraszamy do udziału w Konferencji Sadowniczej pt.: „Zagrożenia w polskim sadownictwie i sposoby ich łagodzenia”, która odbędzie się w dniu 22 marca 2018 r. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

więcej »