[ MENU DODATKOWE ]


Office365

Usługa „Office365” - dostęp online do narzędzi typu: poczta, Word, Excel, Power Point, Skydrive, Skype za pomocą przeglądarki internetowej.

« wstecz

 

Szanowni Studenci 

W ramach podpisanej umowy z firmą Microsoft Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie uruchomił dla studentów i doktorantów usługę  „Office365”.  Usługa „Office365” zapewnia dostęp  online do narzędzi typu: poczta, Word, Excel, Power Point, Skydrive, Skype za pomocą przeglądarki internetowej.

 

 

 

 

Dodatkowe informacje:

 

  1. Usługa „Office365” realizowana jest w obrębie domeny „student.up.edu.pl”
  2. Szczegółowy zakres usług korzystania z usługi „Office365”  opisany jest w regulaminie (wersja polskojęzyczna i anglojęzyczna)
  3. Korzystając z usługi „Office356” dla Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie  użytkownik akceptuje postanowienia regulaminu
  4. Dostęp do usługi „Office365” realizowany jest poprzez adres : https://portal.office.com
  5. Dane dostępowe do usługi „Office365” realizowane są na zasadzie login: numer albumu studenta hasło „Up.” plus ostatnich pięć cyfr numeru pesel – przykład 
    Login: 98765@student.up.edu.pl
    hasło: Up.01234

 

Studenci studiów doktoranckich w szczególności cudzoziemcy mogą posiadać spersonalizowane parametry w szczególności login i hasło. Pomoc w przypadku problemów związanych z dostępem do usługi „Office365” świadczona jest przez Uczelniane Centrum Informatyki, pokój 308.

 


 

  Regulamin - wersja polska

  Regulamin - wersja angielska  /  English version