[ MENU DODATKOWE ]

Konferencje i wydarzenia

22.03.2018

Konferencja Sadownicza „Zagrożenia w polskim sadownictwie i sposoby ich łagodzenia”

ilustracja Zapraszamy do udziału w Konferencji Sadowniczej pt.: „Zagrożenia w polskim sadownictwie i sposoby ich łagodzenia”, która odbędzie się w dniu 22 marca 2018 r. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

15.05.2018

Ogólnopolska konferencja naukowa "Bezpieczeństwo zdrowotne w zglobalizowanym środowisku międzynarodowym

ilustracja Zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej pt.: „Bezpieczeństwo zdrowotne w zglobalizowanym środowisku międzynarodowym”, która odbędzie się w dniach 15-16 maja 2018 r. na Wydziale Politologii UMCS i w Centrum Transferu Wiedzy KUL.

16.05.2018

Konferencja Naukowa „Współczesne problemy inżynierii produkcji. Przemysł Rolno-Spożywczy - Transport - Energia i Środowisko”

ilustracja Zakład Inżynierii Rolno-Spożywczej i Leśnej Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej, Katedra Energetyki i Środków Transportu Wydziału Inżynierii Produkcji Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz Polskie Towarzystwo Inżynierii i Techniki Przetwórstwa Spożywczego „SPOMASZ” zapraszają do udziału w Konferencji Naukowej.

06.06.2018

III Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna pt. "Innowacje w geodezji i kartografii oraz gospodarce nieruchomościami"

ilustracja Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w III międzynarodowej konferencji naukowo-technicznej pt. „Innowacje w geodezji i kartografii oraz gospodarce nieruchomościami”, która odbędzie się w dniach 6-8 czerwca 2018 r. w Janowie Lubelskim nad Zalewem Janowskim.

ZAKOŃCZONE / ARCHIVE:

13.01.2018

5. Międzynarodowa Konferencja poświęcona nauczaniu języków specjalistycznych

ilustracjaV Międzynarodowa Konferencja poświęconą nauczaniu języków specjalistycznych - odbędzie się w dniach 12-13 stycznia 2018 (piątek, sobota)

07.12.2017

Konferencja „Nowe trendy w nawożeniu owoców miękkich”

ilustracja Konferencja "Nowe trendy w nawożeniu owoców miękkich" odbędzie się 7 grudnia 2017 r. w ramach targów Best Berries w budynku głównym Targów Lublin przy ulicy Dworcowej 11.

07.12.2017

Zapraszamy na wykład pt. "Aromatyczne substancje lotne i ich zastosowanie w fitoterapii"

ilustracjaLubelskie Towarzystwo Naukowe II Wydział Nauk Biologicznych zaprasza na wykład dr inż. Agnieszki Najdy z Katedry Warzywnictwa i Roślin Leczniczych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie pt. "Aromatyczne substancje lotne i ich zastosowanie w fitoterapii"