[ MENU DODATKOWE ]


XXIII Forum Architektury Krajobrazu

Zniżka 30% - Sustainability dla uczestników Forum.

« wstecz

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, iż Uczestnicy Forum Architektury Krajobrazu, którzy będą chcieli opublikować swoje prace w czasopiśmie Sustainability, w wydaniu specjalnym: Quantifying Landscape for Sustainable Land Use Planning otrzymają 30% zniżkę. Szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób będzie można aplikować o tę bonifikatę, przekażę w późniejszym czasie.   

 

Komunikat 3. z programem wystąpień

« wstecz

 Szanowni Państwo,

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Komunikatem 3. - w załączeniu 

 

 

 

Sustainability (MDPI)

« wstecz

Dołączamy możliwość opublikowania artykułu w czasopismie Sustainability, special issue: Quantifying Landscape for Sustainable Land Use Planning (70 punktów wg listy MEiN, artykuł w j. angielskim, IF 2.576, czasopismo indeksowane na WOS i Scopus).

Więcej informacji:  

 

Komunikat 2

« wstecz

Uprzejmie proszę o zapoznanie się z treścią załączonego Komunikatu 2 - XXIII Forum Architektury Krajobrazu, które odbędzie się w dniach 10-11 marca 2021 r.

 

Komunikat 2 (PDF)

 

W imieniu organizatorów składam Państwu serdeczne życzenia spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2021.

 

Renata Jóźwik
sekretarz XXIII Forum AK

 

 

 

Patronat Stowarzyszenia Polskich Architektów Krajobrazu (SPAK)

« wstecz

Patronem XXIII Forum Architektury Krajobrazu zostało Stowarzyszenie Polskich Architektów Krajobrazu (SPAK).

 

 

Serdecznie dziekujemy!

Patronat honorowy JM Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

« wstecz

Miło nam poinformawać Państwa, iż Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, Pan prof. dr hab. Krzysztof Kowalczyk, objął XXIII Forum Architektury Krajobrazu patronatem honorowym, gratulując przy tym inicjatywy i życząc  powodzenia realizacji.

 

 

Zmiana terminu konferencji

« wstecz

 

Szanowni Państwo,

 

W imieniu organizatorów Forum bardzo dziękujemy za podjęty trud przygotowania zgłoszeń i wyrażenie chęci uczestnictwa w konferencji.

Ze względu na globalną sytuację związaną z wirusem SARS-COV-2, dużą niepewność co do dyspozycyjności uczestników, zdecydowano o przeniesieniu spotkania na początek marca 2021r. Termin marcowy zostanie sprecyzowany w najbliższym czasie. W związku z tym, zgłoszenia na konferencję będą przyjmowane w dalszym ciągu - do końca 2020 r. na zasadach obowiązujących, jak do tej pory.

Mamy nadzieję, że wydłużony czas będzie skutkował jeszcze większą ochotą dyskusji – miejmy nadzieję w lepszej sytuacji zdrowotnej.

 

KOMUNIKAT 1 (zmieniony)

 

 

« wstecz

 

Zapraszamy do udziału w XXIII Forum Architektury Krajobrazu! 

(uwaga: zmiana terminu) - marzec 2021 r.

 

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie serdecznie zaprasza do udziału w XXIII Forum Architektury Krajobrazu, które odbędzie się w formie zdalnej na platformie cyfrowej Zoom na początku marca 2021 roku. Izolacja, która dotknęła cały świat, w wyniku aktywności wirusa, jest skutkiem postępującej globalizacji. Temat kolejnego XXIII Forum Architektury Krajobrazu – Krajobraz globalny, jest naturalną konsekwencją tej sytuacji i dotyka wszystkich obszarów działania architektów krajobrazu: ludzkiego, bo w oczach mamy krajobrazy z całego świata; przyrody, z jej wędrówką wirusów, bakterii, roślin i zwierząt; techniki, z krajobrazem kształtowanym przez globalne technologie i wypełnionym takąż infrastrukturą; sztuki, z korzeniami stylu wyprowadzonymi spoza Europy. Spróbujmy rozwikłać, co się kryje w haśle tego Forum.


Poprzednie fora architektury krajobrazu zajmowały się: krajobrazem polskim – ochroną i kształtowaniem krajobrazu rodzimego (XIX Forum w Rzeszowie); praktyką zawodową, badaniami naukowymi i dydaktyką w architekturze krajobrazu (XX Forum w Krakowie); wyzwaniami architektury krajobrazu wynikającymi z przyjętych w drugiej dekadzie XXI wieku uwarunkowań prawnych (XXI Forum w Warszawie); trudnymi krajobrazami – konfliktowymi, poddanymi deformacji, pozbawionymi tożsamości (XXII Forum we Wrocławiu).