[ MENU DODATKOWE ]



Katedra Higieny Zwierząt i Zagrożeń Środowiska

20-950 Lublin, ul. Akademicka 13
Kierownik: prof. dr hab. Leszek Tymczyna, profesor zwyczajny
tel. 81-445-69-74
e-mail: leszek.tymczyna@up.lublin.pl

Jednostki podległe

Profesorowie zwyczajni, profesorowie

  • prof. dr hab. Hanna Bis-Wencel, profesor zwyczajny, tel. 81-445-69-52
    e-mail: hanna.biswencel@up.lublin.pl / Zakład Mikrobiologii i Biologii Rozrodu
  • prof. dr hab. Anna Chmielowiec-Korzeniowska, profesor, tel. 81-445-60-19
    e-mail: anna.korzeniowska@up.lublin.pl / Zakład Zagrożeń Zawodowych i Środowiskowych
  • prof. dr hab. Bożena Nowakowicz-Dębek, profesor zwyczajny, tel. 81-445-69-98
    e-mail: bozena.nowakowicz@up.lublin.pl / Zakład Zagrożeń Zawodowych i Środowiskowych

Adiunkci

  • dr Monika Bryl, adiunkt dydaktyczny, tel. 81-445-66-43
    e-mail: mbryl4@wp.pl / Zakład Mikrobiologii i Biologii Rozrodu
  • dr Agata Drabik, adiunkt dydaktyczny / Zakład Zagrożeń Zawodowych i Środowiskowych
  • dr hab. Henryk Krukowski, adiunkt, tel. 81-445-69-47
    e-mail: henryk.krukowski@up.lublin.pl / Zakład Mikrobiologii i Biologii Rozrodu
  • dr Paweł Różański, adiunkt, tel. 81-445-69-90
    e-mail: pawel.rozanski@up.lublin.pl
  • dr hab. Łukasz Wlazło, adiunkt, tel. 81-445-69-98
    e-mail: lukasz.wlazlo@up.lublin.pl
  • dr Wioletta Wnuk, adiunkt dydaktyczny / Zakład Zagrożeń Zawodowych i Środowiskowych

Pozostali pracownicy

  • dr Agata Drabik, starszy specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-445-66-14
    e-mail: agata.drabik@up.lublin.pl / Zakład Zagrożeń Zawodowych i Środowiskowych
  • dr Marta Kowaleczko, specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-445-69-85
    e-mail: marta.kowaleczko@up.lublin.pl
  • dr Justyna Martyna, starszy specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-445-69-85
    e-mail: justyna.martyna@up.lublin.pl / Zakład Mikrobiologii i Biologii Rozrodu
  • dr Wioletta Wnuk, starszy specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-445-66-14
    e-mail: wioletta.wnuk@up.lublin.pl / Zakład Zagrożeń Zawodowych i Środowiskowych