foodscience   Witamy na Wydziale Nauk o Żywności i Biotechnologii!
Menu

20-704 LUBLIN, ul. Skromna 8
tel. +48 81 462 33 74, 462 33 92; fax. +48 81 462 33 762016.04.26 - Polskie Towarzystwo Technologów Żywności - działalność przy Wydziale NOŻiB

2017-02-06

W dniu 26 kwietnia 2016 roku w Auli Wydziału Nauk o Żywności i Biotechnologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie odbyło się seminarium naukowe „Wspomaganie statystycznej analizy wyników badań empirycznych w programie Statistica”. Seminarium zostało zorganizowane z inicjatywy władz Oddziału Lubelskiego Polskiego Towarzystwa Technologów Żywności przy współpracy z władzami Wydziału Nauk o Żywności i Biotechnologii oraz firmą StatSoft Polska. Celem, jaki przyświecał organizatorom, było przybliżenie pracownikom zagadnień teoretycznych i praktycznych z zakresu statystycznej analizy wyników badań naukowych. Zaproponowana tematyka spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem. W Seminarium wzięło udział 120 osób, w tym członkowie PTTŻ, pracownicy i studenci Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Najliczniej reprezentowany był Wydział Nauk o Żywności i Biotechnologii. 

 

***

 

Polskie Towarzystwo Technologów Żywności Oddział Lubelski z edukacją żywieniową u przedszkolaków Członkinie Oddziału Lubelskiego Polskiego Towarzystwa Technologów Żywności przeprowadziły zajęcia dla wychowanków przedszkola dotyczące zdrowego żywienia. 17 listopada 2016 roku członkinie PTTŻ odwiedziły Przedszkole nr 25 w Lublinie z warsztatami dotyczącymi zdrowego żywienia. Aktywny udział dzieci w zajęciach dał im możliwość pozyskania wiedzy na temat prawidłowego odżywiania się oraz doboru odpowiednich produktów w diecie.

 

image
image
image
image
image
Edukacja żywieniowa u przedszkolaków