[ MENU DODATKOWE ]


Dział Kadr i Płac

14.05.2018

 

Ośrodek Medycyny - ul. Projektowa 5, Lublin

 

Umówienie wizyty na badania pracownicze  - od poniedziałku do piątku:
-   w godz. od 7.00 do 15.00: osobiście w Ośrodku Medycyny ul. Projektowa 5, Lublin   lub   telefonicznie pod nr. tel.: 509 381 777  oraz  81 710 56 90
-   w godz. od 15.00 do 20.00 - telefonicznie pod nr. tel. 81 710 56 56

Wszystkie badania profilaktyczne wykonywane są na podstawie skierowania wydanego przez pracodawcę oraz dokumentu tożsamości.

Na badanie wstępne i okresowe należy zgłosić się na czczo (pomiar poziomu glukozy): przynajmniej 14 godzin przed badaniem należy nie spożywać obfitego posiłku i alkoholu oraz w dniu badania do momentu pobrania krwi powstrzymać się od palenia papierosów; pracownik może posiadać przygotowany do badania mocz. W przypadku posiadania okularów bądź szkieł korekcyjnych należy mieć je ze sobą.

Na badania kontrolne (po długotrwałym zwolnieniu powyżej 30 dni) należy  zgłaszać się ostatniego dnia zwolnienia lub pierwszego dnia pracy z zaświadczeniem o zakończonym leczeniu od lekarza leczącego.

Ponadto:
Osoby chorujące na cukrzycę, astmę, nadciśnienie lub inne przewlekłe choroby cywilizacyjne powinni  zgłaszać się z zaświadczeniem potwierdzającym fakt leczenia się w poradni specjalistycznej.
Pracownicy wykonujący pracę wymagającą pełnej sprawności psychoruchowej powinni być wypoczęci oraz nie spożywać alkoholu co najmniej 24 godziny przed badaniem.
Pracownicy korzystający z uprawnień dla osób niepełnosprawnych powinni zgłosić się z kopią  orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

W dniu badania nie należy odstawiać przyjmowanych na stałe leków.


 


« wstecz