Menu

Aktualności

13.02.2019

 

 

 

Tu realizowany jest projekt:
 
nr POWR.03.05.00-00-Z232/17
 
 
pn. 
„Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie”
 
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014 – 2020
w ramach działania 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych
 
Oś priorytetowa III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju
 
 
 UWAGA! Wznawiamy nabór na kurs "Język angielski praktycznie" oraz na szkolenie "Metodyka, wyszukiwanie i prezentowanie informacji naukowej"
Zapisy trwają!
Wejdź na zakładkę z lewej strony i aplikuj.
 
Wznawiamy nabór chętnych na kurs j. angielskiego kończącego się certyfikatem Mondiale Technical (zakończenie rekrutacji nastąpi 22.02.2019 r godz. 14.00). Można również zapisać się na szkolenie "Metodyka, wyszukiwanie i prezentowanie informacji naukowej"
 
 
Uwaga! Szkolenia z oprogramowania AutoCAD, warsztaty z przygotowania biznesplanu oraz zajęcia praktyczne w zakresie budowania wizerunku i autoprezentacji w języku angielskim będą realizowny w terminie późniejszym. Prosimy o śledzienie naszej strony.
 

13.02.2019

Graduate Programme Day to już trzynasta edycja Targów Przyszłych Menedżerów organizowanych na terenie Szkoły Głównej Handlowej przez CEMS Club Warszawa, organizację powstałą przy globalnym programie wymiany menedżerskiej CEMS MIM.

Tegoroczna edycja projektu odbędzie się 28 lutego 2019 roku. Projekt skierowany jest do studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów uczelni o profilu ekonomicznym, ale na obecnych targach nawet studenci studiów licencjackich z kierunków technicznych znajdą coś dla siebie. Podczas całodniowych targów wszyscy będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą programów menedżerskich oraz oferty letnich stażów i praktyk wakacyjnych największych korporacji z różnych sektorów gospodarki.  Na targach przedstawiciele firm będą prezentować szczegółowo oferty oraz udzielą praktycznych informacji dotyczących procesów rekrutacyjnych obowiązujących w danej organizacji.

Dla wszystkich zainteresowanych Targami, którzy nie będą mieli możliwości pojawić się 28 lutego w Szkole Głównej Handlowe w Warszawie, oferujemy innowacyjne Wirtualne Targi Pracy, dostępne od 14 lutego do 28 lutego 2018 roku.  Znajdą się tam oferty wszystkich partnerów biorących udział w Targach. Wirtualne Targi Pracy oraz wszelkie informacje związane z wydarzeniem dostępne są na gpd-sgh.pl.

graduatepd_2018_raport.pdf

12.02.2019

Studia podyplomowe z możliwością dofinansowania przez Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

  • Analityka, Bezpieczeństwo i Certyfikacja Żywności - 1850 zł/semestr
  • Hortiterapia - 1825 zł/semestr
  • Rolnictwo Ekologiczne - 1950 zł/semestr
  • Zarządzanie Jakością i Bezpieczeństwem Zdrowotnym Żywności - 1850 zł/semestr

12.02.2019

Już po raz drugi Siemens kieruje do studentek uczelni technicznych specjalny program mający na celu zwiększenie ich kompetencji cyfrowych w obszarze Industry 4.0. W ramach projektu „Inżynierki 4.0”, którego patronem jest Fundacja Edukacyjna Perspektywy oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, przygotowane zostały warsztaty prowadzone przez ekspertów od technologii przemysłowej, cyfryzacji i komunikacji.

Więcej informacji i rejestracja do programu: www.siemens.pl/inzynierki4-0

Inzynierki4.0 informacja prasowa.docx

07.02.2019

CEO for One Month to program kierowany do studentów i młodych absolwentów, którzy wiążą swoją przyszłość z pracą w globalnych firmach, a ich ambicje sięgają najwyższych stanowisk. Aplikacje można przesyłać do 16 kwietnia, rejestrując się na stronie: https://www.ceofor1month.com/ceo-for-one-month/?fbclid=IwAR03_-DrXanMbuFwQ0U3H4QgG6wm61pWi3P2kZ5t4ogztmIcgudDiDbix9A

 

Proces rekrutacji CEO for One Month jest wieloetapowy. Spośród zgłoszeń nadesłanych do 16 kwietnia, wybranych zostanie 10 finalistów. Zostaną oni zaproszeni do siedziby Adecco, gdzie wezmą udział w profesjonalnym i dopasowanym do tak wymagającej rekrutacji Assessment Center. Do finału wybrane zostaną trzy osoby, które odbędą indywidualne rozmowy z Anną Wicha, Dyrektor Generalnym Adecco Poland. Nowego CEO poznamy 28 maja.

 

- Nie ma w Polsce drugiej firmy, która dawałaby ludziom na samym początku kariery takiej możliwości – mówi Anna Wicha, Dyrektor Generalny Adecco Poland. – Młody CEO ma realny wpływ na decyzje podejmowane w naszej firmie, uczestniczy w każdym ważnym spotkaniu i przez cały miesiąc ma bezpośredni kontakt ze mną. Otrzymuje również wynagrodzenie na poziomie adekwatnym do stanowiska – dodaje.

 

The Adecco Group, które działa w Polsce od 1994 roku, jest światowym liderem dostarczającym kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz przekształcającym świat pracy dzięki talentowi i technologii. Każdego roku The Adecco Group zapewnia pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego dla ponad kilkudziesięciu tysięcy ludzi w Polsce oraz ponad 1 miliona na całym świecie.

05.02.2019

 

 

04.02.2019

graduaton_a4.pdf