UP Lublin   Centralne Laboratorium Badawcze

Aktualności


 

Zakres usług i cennik

« wstecz

Centralne Laboratorium Badawcze oferuje:

 

 1. Usługi analityczno - badawcze
  Usługi analityczno-badawcze w tym badania akredytowane, realizoawne są zgodnie z ofertą zamieszczoną w cenniku. Laboratorium gotowe jest do poszerzenia oferty wykonywanych analiz zgodnie z wymaganiami klienta.
  Oferta skierowana jest do przedsiębiorców, pracowników uczelni, instytucji i osób prywatnych.
   
 2. Wsparcie przedsiębiorców i naukowców w procesie planowania, pozyskiwania i wykonywania projektów badawczych oraz badawczo-rozwojowych (B+R).
   
 3. Usługi szkoleniowe i staże
  W ramach usług szkoleniowych Centralne Laboratorium Badawcze prowadzi szkolenia teoretyczne i praktyczne oraz staże przygotowujące do pracy na stanowiskach wymagających umiejętności stosowania różnorodnych technik analitycznych. Przygotowujemy do pracy zgodnie z najnowszą normą PN-EN ISO/IEC 17025.
   

Specjalistyczna aparatura

 

Centralne Laboratorium Badawcze dysponuje specjalistyczną aparaturą i wyposażeniem laboratoryjnym: analizatory aminokwasów, chromatografy cieczowe z detektorami: SFM, UV/VIS, RID, PDA, MS/MS, chromatograf jonowy, chromatografy gazowe z detektorami: MS/MS,ECD, FID, NPD, densytometr skanerowy, spektrofluorymetr, ASA z atomizacją płomieniową i elektrotermiczną, analizator rtęci, analizator białka, analizator tłuszczu, mineralizatory, liczniki promieniowania beta i gamma, mikroskopy optyczne i elektronowe, analizatory obrazu, ultramikrotomy, napylarka sputronowa, dejonizator wody, liofilizatory, ultrawirówka, zestaw do przyspieszonej ekstrakcji, analizatory w bliskiej podczerwieni, analizator w przepływie, ICP-MS, XRF – fluorescencja rentgenowska, systemy miareczkowania potencjometrycznego, TOC i inne.
 
 
 
Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług. 
 

 

Cennik